درباره باشگاه مشتریان
تعداد بازدید: 5169تعداد نظرات: 0
1397/06/30 - 23:49

درباره باشگاه مشتریان

با راه اندازی باشگاه مشتریان کسانی که در تالار پذیرائی فرمانیه مراسم داشته اند و یا به عضویت مجموعه وررشی باشگاه در آمده اند از مزایای ویژه ای برخوردار خواهند شد .

باشگاه مشتریان در مجموعه فرمانیه

 در دنیای کسب و کار امروز ، جذب مشتریان جدید ؛ حفظ مشتریان فعلی و تبدیل آنان به مشتریان وفادار ؛ رویکردی ضروری برای بقای هر سازمانی است که مایل است در عرصه تجارت خود باقی بماند . باشگاه مشتریان در واقع محلی برای اجتماع و شناسایی مشتریان وفادار برای ارائه پاداش ها و امتیازات اقتصادی و ...  است.  

به صورت اصولی هدف از تاسیس باشگاه مشتریان در باشگاه فرمانیه ارائه خدمات بیشتر به اعضاء است . این رویکرد در باشگاه فرمانیه منطق ساده ای دارد . برای باشگاه همه اعضا از اهمیت ویژه ای برخوردارند ؛ بنابر این ارائه خدمات مناسب و در خور شان اعضا در دستور کار اصلی این بخش قرار گرفته است . 

عضویت و ورود به  باشگاه فرمانیه ، تنها حضور در یک باشگاه ورزشی و یا تالار پذیرائی نیست . 

 برگزاری رویدادها ؛ مسابقات ؛ جوایز ؛ ارائه انواع تخفیف ها در خدمات باشگاه ؛ ایجاد بستر مناسب برای مشارکت در رویدادها فرهنگی و هنری ؛ عقد قرارداد با برندهای معتبر برای ارائه تخفیف به مشتریان باشگاه فرمانیه و ....بخشی از از این رویکرد است .

با راه اندازی باشگاه مشتریان کسانی که در تالار پذیرائی فرمانیه مراسم داشته اند و یا به عضویت مجموعه وررشی باشگاه در آمده اند از مزایای    ویژه ای برخوردار خواهند شد .

ما بر این باور هستیم که بستر مناسبی را برای افزایش ظرفیت های ارائه خدمات مناسب برای اعضای باشگاه فراهم خواهیم نمود .