استخر ، سونا ، جکوزی در  باشگاه فرمانیه
تعداد بازدید: 5037تعداد نظرات: 0
1397/06/16 - 10:13

استخر ، سونا ، جکوزی در باشگاه فرمانیه

استخر ، سونا و جکوزی در باشگاه ورزشی فرمانیه 

باشگاه ورزشی فرمانیه از ویژگی خاصی برخوردار است . کسانی که به عضویت باشگاه در می آیند می توانند بدون محدودیت  از یک مجموعه کامل استفاده نمایند . باشگاه بدنسازی ؛استخر و سونا و حوضچه های آب سرد و گرم مکمل یکدیگر برای حضور در یک مجموعه ورزشی هستند . 

استخر

استخر مکانی است که از شنای تفریحی گرفته تا  اهداف درمانی مورد استفاده افراد بسیاری در سنین گوناگون قرار می گیرد. از این رو ،  آب استخر از نظر خصوصيات فيزيكي و شيميايي و احتمال آلودگي به عوامل بيماري‌زا باید مداوما تحت مراقبت و كنترل قرار گیرد .

آب استخر باید از نظر كيفيت شيميايي منطبق با  استانداردها باشد  و از نظر عوامل فيزيكي كه ممكن است وارد آب گردند نیز باید مورد بررسی و جدا سازی قرار گیرد .  

در باشگاه فرمانیه رعایت نکات بهداشتی با استفاده از متخصصان و تجهیزات پیشرفته انجام می شود .
آب زلال و عاری از هرگونه آلودگی ؛ استخر باشگاه فرمانیه ؛ این مکان را به محیطی دلنشین و آرام بخش برای همه گونه فعالیت تفریحی ؛ ورزشی و درمانی تبدیل نموده است .

اعضای محترم باشگاه و خانواده های آنان می توانند از امکانات و کلاسهای  آموزشی و مشورتهای تخصصی پیرامون آب درمانی استفاه نمایند 

سونا

سونا از مکانهای مورد علاقه ورزشکاران ؛ و دوستداران آرامش و تمدد اعصاب است ؛ در باشگاه فرمانيه  سوناهای  خشك و بخار با رعايت استانداردهاي بين المللي و نهايت بهداشت و با دمای کنترل شده ؛  پذيراي علاقمندان است .

حوضچه هاي حوضچه هاي بهداشتي آب سرد و گرم  

حوضچه هاي بهداشتي آب سرد و گرم  در باشگاه فرمانیه می تواند ضمن ایجاد آرامش ، نیازهای تنظیم دمای بدن  و دستورات ورزشی را تامین نماید .

  

جكوزي

جكوزي بزرگ با آب و حرارت تنظيم شده عضلات خسته شما را آرام خواهد بخشيد .شما با غوطه ور شدن در آبي گرم و در معرض فشار آبي كنترل شده قرار گرفتن ؛ آرامشي بي نظير را تجربه خواهيد نمود . 

 

برای کسب اطلاعات در مورد کلاس های آموزشی و یا مشورت با متخصصان آب درمانی ، می توانید به پذیرش مراجعه فرمائید