گل آرائی
تعداد بازدید: 2931تعداد نظرات: 0
1397/06/10 - 11:21

گل آرائی

گل آرائی در باشگاه فرمانیه یک نگاه حرفه ای به موضوع میزبانی است

 گل آرائی در باشگاه فرمانیه

گل آرائی محیطی را می توان نوعی طراحی برای تکمیل فضا در  دکوراسیون داخلی در نظر گرفت که با هدف زیبا  سازی و ایجاد اتمسفر دلنشین برای بازدید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد .

طراحی و استفاده از گیاهان و گل‌ها برای ایجاد یک ترکیب بندی دلنشین و متعادل  از اهداف اصلی در گل آرائی  محیطی است . از نظر بصری به کار گیری عناصر پایه طراحی مانند خط ، فرم حرکت و ریتم ، رنگ و ... می تواند اثر گذاری های متفاوتی بر روی ذهن بیننده ایجاد نماید.

در دنیای گل آرائی  سبک‌های گوناگونی مورد استفاده متخصصان در این زمینه قرار می گیرد . اصول طراحی در همه این سبک ها همان چیزیست که در هنرهای تجسمی مورد استفاده قرار می گیرد ترکیب رنگ در انتخاب گلها ، فرم و حرکت شاخ و برگ گیاهان و ... آن چیزیست که یک اثر بصری زیبا را ایجاد می کند .

در باشگاه فرمانیه گل آرائی رویکردی به زیبائی و ایجاد حداکثر فضای مطلوب برای میزبان است .

در بخش گل آرائی می توانیم برخی از نمونه های گل آرائی محیطی در باشگاه فرمانیه را ببینیم

  • برای دیدن تصاویر طبقه بندی شده انواع گل آرائی در بخش های مختلف تالار فرمانیه به منوی بالا در قسمت تشریفات و گل آرائی مراجعه نموده و زبر گروه های آن را مشاهده فرمائید . 
    برای اطلاع از قیمت های گل آرائی می توانید از طریق مراجعه حضوری و یا تلفن 22293756 با ذکر شماره تصویر اطلاعات لازم را کسب نمائید